Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-jfQ9TQM6C72K9mw_180x130-0.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-jfQ9TQM6C72K9mw_180x130-0.png'
crop-jfQ9TQM6C72K9mw_180x130-0.png
Osobiście uważam, że to jest taki moment kiedy rzeczywiście ta komisja jest potrzebna. Ocenę wykonania decyzji likwidacji WSI mam jednoznacznie negatywną – mówił sekretarz partii Paweł Graś w TVP Info, komentując ewentualne powołanie sejmowej komisji śledczej, która zbada, jak Antoni Macierewicz likwidował WSI.

A jej powstanie wydaje się coraz bardziej prawdopodobne. Chce tego Twój Ruch, popiera SLD, coraz częściej mówią o niej politycy PO. W TVP Info także Paweł Graś zabrał głos w tej sprawie. – Warto o tym rozmawiać – mówił w TVP Info Paweł Graś. I zapowiedział, że stanowisko PO w tej sprawie poznamy w przyszłym tygodniu.

Osobiście uważam ,że to jest taki moment kiedy rzeczywiście ta komisja jest potrzebna. Abstrahuję od osoby pana Macierewicza i ocenę wykonania decyzji likwidacji WSI mam jednoznacznie negatywną – mówił Paweł Graś. Jego zdaniem do wyjaśnienia są dwie sprawy „które wynikają z uzasadnienia prokuratury do umorzenia spraw związanych z działalnością Antoniego Macierewicza”. Paweł Graś zapowiedział, że stanowisko premiera w tej sprawie poznamy w przyszłym tygodniu po jego powrocie z urlopu.

Paweł Graś przyznał też, że Parlament Europejski to dobre miejsce dla Grzegorza Schetyny. – To oczywiście zależy od Grzegorza Schetyny – powiedział w poranku TVP Info. – Uważam, że Grzegorz Schetyna jest do tej funkcji bardzo dobrze przygotowany. Wzmocniłby bardzo listy PO. To byłby dobry i godny kandydat – powiedział w TVP Info Paweł Graś. Grzegorz Schetyna deklarował, że rozważyłby strat w wyborach do PE.

Źródło: tvp.info


bg Image