Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-l8J89m8a9K4sVaC_180x130-0.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-l8J89m8a9K4sVaC_180x130-0.png'
crop-l8J89m8a9K4sVaC_180x130-0.png
Każdy ma prawo do własnych poglądów, ale tu została przekroczona granica, której urzędnik państwowy nie powinien przekraczać - powiedziała o wiceministrze sprawiedliwości Michale Królikowskim Małgorzata Kidawa-Błońska.
Mam problemy z oceną pana ministra Królikowskiego - przyznała Małgorzata Kidawa-Błońska. - Rozumiem, że minister ma większe prawo do kreowania własnej polityki, ale wiceminister powinien tylko dokładnie i skrupulatnie realizować politykę rządu - zaznaczyła rzecznik rządu. Jej zdaniem Michał Królikowski powinien dbać, o to by projekty legislacyjne wychodzące z rządu były dobre pod względem merytorycznym, a nie lansować swój światopogląd.

Dominika Wielowieyska zapytała o przygotowany przez Michała Królikowskiego wywiad rzekę z abp. Henrykiem Hoserem. - Jeśli ktoś ma taką pasję, nie można jej odbierać - stwierdziła rzecznik rządu. - Ale czy trzeba to robić, kiedy się pełni funkcję publiczną? Ja bym się zastanowiła, czy to jest ten moment - stwierdziła Małgorzata Kidawa-Błońska.

Każdy ma prawo do własnych poglądów, ale tu została przekroczona granica, której urzędnik państwowy nie powinien przekraczać - podkreśliła rzecznik. - Na ten temat na pewno będzie jakaś rozmowa - zapewniła. Zaznaczyła jednak, że minister sprawiedliwości Marek Biernacki, nie ma zastrzeżeń do pracy swojego podwładnego.

Źródlo: tokfm.pl

bg Image