Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-usCkrERiWbQFO9u_180x130-0.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-usCkrERiWbQFO9u_180x130-0.png'
crop-usCkrERiWbQFO9u_180x130-0.png
– Jestem oburzona, że posłanka Kempa, która tak dużo mówi o roli i szacunku dla tradycyjnej rodziny, zakłóca mir domowy rodziny pana premiera – powiedziała w TVP Info Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

W ten sposób skomentowała list posłanki Solidarnej Polski Beaty Kempy do Małgorzaty Tusk, w którym prosi o wsparcie dla działalnosći swojego zespołu parlamentarnego "Stop ideologii gender".

Jestem oburzona, że posłanka Kempa, która tak dużo mówi o roli i szacunku dla tradycyjnej rodziny, zakłóca mir domowy rodziny pana premiera, która jest bardzo fajną, tradycyjną, polską rodziną. Gdyby posłanka Kempa z uwagą przeczytała książkę Małgorzaty Tusk, to wiedziałaby, że Małgorzata Tusk nie lubi polityki, nie chce się do niej wtrącać. Uważam, że ten list jest bezczelny – powiedziała w TVP Info Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

Według pełnomocnik ds. równego traktowania posłanka Kempa, jako aktywna polityczka wpisuje się w gender. – Posłanka Kempa jest uosobieniem gender, ponieważ jest kobietą aktywną w życiu publicznym – uważa Kozłowska-Rajewicz. – Zakłada jakiś dziwy zespół dotyczący zwalczania czegoś, co nie istnieje – powiedziała w TVP Info Agnieszka Kozłowska-Rajewicz, pełnomocnik rządu ds. równego traktowania.

Źródło: tvp.info


bg Image