schetyna3.1.png

"Trzeba powiedzieć Polakom o skali łupienia, jaka się dokonuje za obecnych rządów i o tym, że PiS chce zniszczyć samorządy. Koszt tego przedsięwzięcia jest o wiele niższy, niż wypłacił sobie PiS w ramach nagród" – mówił w "Salonie politycznym Trójki" Grzegorz Schetyna, lider Platformy Obywatelskiej.

Na ulicach całej Polski pojawiły się przygotowane przez Platformę Obywatelską i Nowoczesną billboardy z wizerunkiem Jarosława Kaczyńskiego i hasłami "PiS wziął miliony". To element kampanii wyborczej. 

O wspomnianą akcję pytała Grzegorza Schetynę, lidera Platformy Obywatelskiej Beata Michniewicz. – Koszt tego przedsięwzięcia można szacować na kilkadziesiąt tysięcy złotych. Na pewno są to mniejsze pieniądze niż te, które wypłacał sobie PiS w ramach nagród. Będziemy kontynuować tę akcję – mówił Grzegorz Schetyna.

Według niego każdy polityk może wydawać pieniądze wedle uznania. – Uważaliśmy, że trzeba powiedzieć Polakom o skali łupienia, jaka się dokonuje za obecnych rządów i o tym, że PiS chce zniszczyć samorządy; zabrać im kompetencje i pieniądze. Twarz Kaczyńskiego na tym bilbordzie mówi wszystko – podsumował przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

Źródło: polskieradio.pl


bg Image