siemoniak_pap.png

"Nie zdarzyło się po 90. roku, żeby urzędujący minister atakował prezydenta. Widać, że te emocje po stronie Ziobry są ogromne. Zapowiada się gorący sezon. Prezes Kaczyński może zamiast oglądać rodeo, powinien patrzeć jak jego następcy toczą brutalną walkę" - powiedział o narastającym konfliktem na linii prezydent - obóz rządzący, Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Wiceprzewodniczący podkreślił: "dziwię się ministrowi Ziobro. W taki sposób pokazuje swoje emocje, a to też osłabia państwo. Dzięki tysiącom Polaków na ulicach widać mocne pęknięcie w obozie władzy. To dopiero początek konfliktów w PiS. Ministrowi Ziobrze brakuje dojrzałości. To będzie spory rachunek dla Ziobry w przyszłości".

W kontekście kolejnego wezwania Donalda Tuska na przesłuchanie przez prokuraturę, Tomasz Siemoniak zauważył, że "ludzie widzą, że to jest absurdalna sytuacja, wzywanie do prokuratury to jest taka zła metoda zemsty, próby poniżenia. Oceniam to jako politykę, znane jest stanowisko Donalda Tuska. Tak jak poprzednim razem obróci się to przeciwko PiS-owi".

źródło: Polsat News


bg Image