leszczyna1.png

"Intencje Platformy Obywatelskiej są szczere, bo to właśnie nas cechuje. Trzeba być uczciwym wobec wyborców, Prawo i Sprawiedliwość ich oszukało" - powiedziała w programie "Gość Poranka" poseł Izabela Leszczyna. Nawiązując do programu "Rodzina 500+" dodała, że "biedny podatnik dorzuca się dziś by dać bogatym, którzy tych pieniędzy nie potrzebują".

Posłanka odniosła się także do umowy gospodarczo-handlowej między Unią Europejską a Kanadą. "Dziś mamy problem z Belgią, nie z Unią Europejską jak twierdzi Beata Szydło. Walonia z Flandrią nigdy nie były w stanie się pogodzić. Wykorzystują każdą okazję by pokazać odrębność każdego z regionów. Belgowie przez ponad rok nie mieli rządu, bo nie potrafili się ze sobą dogadać" - zwróciła uwagę Izabela Leszczyna. Wskazała, że "skomplikowana sytuacja w Belgii nie ma nic wspólnego z CETA".
 
"To od polskich służb będzie zależało czy produkty GMO będą wpuszczone do Polski czy nie" - zaznaczyła posłanka. "My w Polsce mamy swoje normy dotyczące żywności i tego, co jest dopuszczalne. Bezpieczeństwo w tej kwestii musimy zapewnić sobie sami" - podkreśliła.
 
Żródło: tvp.info
 
 

bg Image