siemoniak3.1.png

- Hanna Gronkiewicz-Waltz słynie z tego, że co uważa, to mówi. Warszawiacy trzy razy wybrali ją na prezydenta i uważam, że bilans jej władzy jest zdecydowanie pozytywny - powiedział w programie „Sedno Sprawy” wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej Tomasz Siemoniak.

Polityk podkreślił, że Hanna Gronkiewicz-Waltz "jest prezydentem z mocnym mandatem i niech ten mandat realizuje".

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej odniósł się także do nowego programu partii przygotowywanego przez zespół programowy Platformy Obywatelskiej na czele z Tomaszem Siemoniakiem.

- Program tworzymy w sposób maksymalnie otwarty. Kilka tysięcy ludzi wzięło udział w spotkaniach, w dyskusjach w całej Polsce. Pokażemy uczciwą, rzetelną ofertę Polakom - zaakcentował polityk.

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej zauważył, że wywiad Grzegorza Schetyny, którego przewodniczący partii udzielił tygodnikowi „Do Rzeczy” "nadał zupełnie nową perspektywę dyskusji programowej - perspektywę ideową". - Potrzeba rozmowy tożsamościowej i myślę, że Platforma - tym co pokaże 1 października - udowodni, że jest partią konserwatywno-liberalną - dodał Tomasz Siemoniak.


bg Image