Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/budka.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/budka.png'
budka.png

- W przypadku Zbigniewa Ziobry wielokrotnie przekonałem się, że jego działalność polega na ogłaszaniu na konferencjach, że jest jakaś wielka sprawa, a później i tak nic z tego nie wychodzi - zauważył Borys Budka w rozmowie z "Super Expressem" komentując śledztwo w sprawie zamordowanej Jolanty Brzeskiej. - Zgadzam się jednak z ministrem Ziobro w jednym: kiedy chodzi o śmierć człowieka, trzeba badać te sprawy bardzo drobiazgowo - dodał.

W rozmowie z Mirosławem Skowronem polityk odniósł się także do tzw. małej ustawy reprywatyzacyjnej. Wskazał, że "ustawa wykluczająca nadużycia w warszawskiej reprywatyzacji powinna się pojawić dużo wcześniej". - Pojawiła się pod koniec rządów, kiedy byłem już ministrem - przypomniał.

Odpowiadając na pytanie o rzekome "reprywatyzacyjne skandale" w stolicy poseł podkreślił, że "nie ma dla niego znaczenia, kto rządzi w Warszawie". - Jeżeli popełniono błędy i nadużycia, to nie będę go bronił, nawet jeżeli był z Platformy - zaznaczył.

- Oczywiście jest tu cienka granica między łamaniem prawa a atakami politycznymi, żeby był pretekst do wprowadzenia komisarza w Warszawie, bo tego chce PiS. Na dziś nie ma jeszcze zarzutów - zwrócił uwagę Borys Budka.

Źródło: se.pl


bg Image