Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/neumann.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/neumann.png'
neumann.png

- Dziś wydaje się, że Donald Tusk byłby akceptowany przez całą opozycję, ale mam świadomość, że w polskiej polityce może się wiele zmienić przez kilka lat. Gdyby Tusk postanowił kandydować to PO go poprze - mówił  programie RZECZoPOLITYCE przewodniczący Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska Sławomir Neumann, odpowiadając na pytanie o ewentualne kandydowanie Donalda Tuska na urząd prezydenta Polski.

 - Często padało pytanie, czy Tusk będzie dobrym kandydatem na prezydenta. W 2020 roku Tusk wróci po drugiej kadencji, bo wierzę, że tak właśnie będzie i wróci z dużym bagażem doświadczeń. To dobry kandydat, ale trzeba zapytać samego Donalda Tuska, czy będzie chciał kandydować. Dziś jest za wcześnie na o pytanie - powiedział przewodniczący.

- Ciężko pracujemy i jestem przekonany, że przy kolejnych wyborach obywatele wybiorą Platformę. Nasza praca to wielki proces, który da efekt za kilka lat. Dziś nie ma powodu, by szybko zwierać szyki. Dziś potrzebna jest rozmowa jaką Polskę chcemy mieć po rządach Prawa i Sprawiedliwości - wskazał.

Źródło: rp.pl


bg Image