halicki5.png

- PiS nie wykorzystuje potencjału pierwszych miesięcy rządzenia, czyli czasu, kiedy może zyskiwać, bo dostaje kredyt zaufania od wyborców – powiedział w rozmowie z Pawłem Lisickim wiceprzewodniczący Klubu Platforma Obywatelska Andrzej Halicki. - Dobra zmiana nie jest dobrą zmianą w rzeczywistości - przekonywał polityk w radiowej Trójce.

Andrzej Halicki odniósł się także do wypowiedzi Donalda Tuska w wywiadzie dla tygodnika „Polityka”, w którym stwierdził, że „opozycja jest trochę rozbita i bez pomysłu". – Nie zgadzam się ze stwierdzeniem Donalda Tuska. Kluby opozycyjne w parlamencie potrafią ze sobą współpracować i w kwestiach pryncypialnych, takich jak Trybunał Konstytucyjny, mówią jednym głosem – podkreślił poseł. Jako przykład wskazał marsz zorganizowany w dniu 7 maja, który zaskoczył nawet samego Jarosława Kaczyńskiego.

Gość "Salonu politycznego Trójki" pytany o Komisję śledczą do spraw Amber Gold, zwrócił uwagę, że „skoro sprawa Amber Gold toczy się w sądzie, komisja śledcza nie jest potrzebna, za to potrzebna byłaby komisja do zbadania sprawy SKOK-ów”

Źródło: polskieradio.pl

 

 


bg Image