siemoniak.png

- Działania PiS to są przemówienia i slajdy, mówienie o rewolucji przemysłowej. A gdzie jest plan Morawieckiego? Czy coś pokazał poza slajdami? To jest polityka "powerpointowa" -zwrócił uwagę wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego Platforma Obywatelska Tomasz Siemoniak. - Nie ma ustaw, nie ma rozwiązań, nie ma pieniędzy - dodał.

- Jarosław Kaczyński widzi taki kapitalizm państwowy, ze strumieniami pieniędzy - a to nie jest żadna rewolucja przemysłowa powiedział odnosząc się do wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego podczas wystąpienia na konferencji Impact'16 4.0 Economy w Krakowie. - Dziś potrzeba czegoś zupełnie innego. W ciągu najbliższych tygodni przedstawimy alternatywę dla etatystycznej, opartej na wszechmocnym rządzie wizji, jaką próbuje lansować PiS - zapowiedział.

Polityk przypomniał, że"lata 2005-2007 źle zapisały się w pamięci Polaków, czemu dali wyraz w przyspieszonych wyborach". - IV RP okryła się złą sławą - przez śmierć Barbary Blidy, aferę gruntową, z działaniami na granicy prawa lub już poza nią - to złe podstawy, by do niej wracać - argumentował.

Źródło: rp.pl


bg Image