schetyna2.png

- Jeśli ktoś dzisiaj myśli, że najważniejsze jest naznaczyć szefa opozycji, to mówię "nie". Wiem, że etykiety nie są dzisiaj ważne. Ważna jest ciężka praca i przekonywanie Polaków, że ta polityka, którą prowadzi PiS, prowadzi Polskę na manowce - powiedział Grzegorz Schetyna w programie "Polityka przy kawie" przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

- Przed nami długi marsz do odbudowania Platformy, odbudowania wiarygodności, zbudowania nowego projektu. Kiedy zostawałem przewodniczącym, kalkulowałem, żeby ten pierwszy etap zamknąć pod koniec września - wyjaśnił.

Przewodniczący nawiązał również do współpracy Platformy Obywatelskiej z Komitetem Obrony Demokracji. Grzegorz Schetyna podkreślił, że koordynacja działań odbywa się zarówno na poziomie regionalnym, jak i krajowym. - Pomagamy i angażujemy się we wspólne projekty demonstracji i będziemy koło siebie - dodał.

- Wolę rozmawiać twarzą w twarz i tak budować politykę. Wczorajsza rozmowa to przecinanie spekulacji, że jest konflikt po stronie opozycji - wskazał.

Źródło: tvp.info


bg Image