lewandowski2.png

- Docierają informacje, że jest ciągle dialog, ale w tym jest tyle chwiejności i braku profesjonalizmu - mówił w Poranku Radia TOK FM poseł do Parlamentu Europejskiego, przewodniczący delegacji PO-PSL we frakcji Europejskiej Partii Ludowej Janusz Lewandowski, odnosząc się do negocjacji rządu PiS z Komisją Europejską, która krytykuje naruszanie zasad praworządności w Polsce.

- PiS tworzy problemy, a potem wciągając całą Polskę próbuje je rozwiązać. Ponosimy coraz większe straty, tracimy wiarygodność - zwrócił uwagę europoseł. Polityk dodał, że "to marnotrawienie pozycji wypracowanej przez Polskę".

- Najpierw jest obrażanie instytucji czy ludzi od których zależy polskie bezpieczeństwo i dobrobyt, a potem wracają unijne flagi do gabinetu pani premier i są uśmiechy. Wszystko to jest bardzo nieprofesjonalne. Ostatnie słowo ma prezes. Jeśli on powie "nie poddamy się", to idziemy na konflikt z otoczeniem europejskim. Wydaje się, że cały świat jest w spisku przeciw dobrej zmianie: Bono, Clintowie, media - wskazał Janusz Lewandowski w rozmowie z Dominiką Wielowieyską.

Źródło: tokfm.pl


bg Image