kopacz1.png

- Antydemokratyczną rewolucję PiS zaczął już dawno. Chcą zemsty, to ich natura, tego się nie zmieni - powiedziała w Poranku Radia TOK FM wiceprzewodnicząca Platformy Obywatelskiej Ewa Kopacz. - Możemy godnie przeciwstawić się zawłaszczaniu państwa przez PiS - dodała.

Ewa Kopacz zwróciła uwagę, że Beata Szydło "zapomniała, że jest premierem polskiego rządu, a więc mówi do 38 milionów Polaków". - Mówiła tylko do bardzo określonego elektoratu, do jednego słuchacza, którym był Jarosław Kaczyński - wskazała Ewa Kopacz, nawiązując do wystąpienia premier Beaty Szydło podczas prezentowania przez nią w Sejmie raportu PiS na temat rządów PO-PSL. - Pani poseł utwardzała swój elektorat, mówiła o taśmówce, o Smoleńsku. Te tematy łączą ewidentnie środowisko prawicowe w tej chwili - zaznaczyła Ewa Kopacz w rozmowie z Jackiem Żakowskim.

- Kiedy będziemy mieć to na piśmie, nikt nie będzie mógł tego podważyć - podkreśliła wiceprzewodnicząca.

Ewa Kopacz wezwała w czwartek szefową rządu Beatę Szydło i ministrów jej gabinetu do debaty. - Rzuciłam rękawicę Beacie Szydło, ale jej nie podjęła - przypomniała. - Chciałam, żeby moi ministrowie mogli dyskutować rzetelnie o tym co zrobiliśmy przez 8 lat - powiedziała.

Źródło: tokfm.pl


bg Image