kaminski.png

- Beata Szydło ma złe intencje. Walczy o jej przetrwanie na stanowisku premiera - powiedział poseł Michał Kamiński w programie „Jeden na jeden” w TVN24. Poseł wyjaśnił, że jeśli Beata Szydło dziś dobrze wypadnie podczas audytu to pewnie przedłuży swoja misję na stanowisku premiera.

- Ocena poprzedniego rządu będzie festiwalem zaśmiecania życia publicznego kłamstwem, obelgą, agresją - powiedział gość Bogdana Rymanowskiego. Dodał, że "celem audytu jest zohydzenie normalnej Polski, którą Platforma Obywatelska budowała przez 8 lat".

- Osobą najbardziej zainteresowaną audytem będzie dziś Jarosław Kaczyński. To od niego zależy, czy Beata Szydło będzie dalej premierem. Prezes wysyłał już jawne sygnały dyscyplinujące - zwrócił uwagę Michał Kamiński.

Na pytanie o współpracę ugrupowań opozycyjnych poseł odpowiedział, że "liderem najsilniejszej partii opozycyjnej jest Grzegorz Schetyna, który automatycznie jest liderem całej opozycji". - Logika wydarzeń wskazuje na to, że opozycja powinna być zjednoczona. Trzeba robić wszystko, aby w jedności pójść do następnych wyborów i starać się odsunąć ten obóz złej zmiany, który w Polsce dzisiaj rządzi – podkreślił Michał Kamiński.

Źródło: tvn24.pl


bg Image