borusewicz.png

"- PiS będzie ponosił koszty swoich działań - mówił Bogdan Borusewicz w Poranku Radia TOK FM. - Możemy podkopać sobie sojusze, być izolowani w UE. To będą potężne koszty - ocenił wicemarszałek Senatu.

- Narasta we mnie oburzenie - wyznał Bogdan Borusewicz w Poranku Radia TOK FM. - Wydaje mi się, że nie tylko we mnie, ale w wielu Polakach. Nie można bezkarnie robić takich rzeczy i myślę, że PiS się o tym przekona - ocenił wicemarszałek Senatu. - Nie za cztery lata, ale znacznie wcześniej - prognozował.

- Ustawy wrzucono parlamentowi w ostatniej chwili - powiedział polityk PO. - Łamie się wszystkie dobre zwyczaje. Uniemożliwia się posłom i senatorom zapoznanie z materią ustaw, zastanowienie się - dodawał wicemarszałek.

- Wczoraj zakończyliśmy obrady o pierwszej czy pół do drugiej i natychmiast rozpoczęły się komisje - mówił Borusewicz. - Nie było czasu przygotować poprawek. To jest robienie z Sejmu i Senatu maszynki do głosowania - zaznaczał. - Ale PiS będzie ponosił tego koszty. Już je ponosi - podkreślił. - One są wysokie. (...)"

Źródło: tok.fm


bg Image