Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/siemoniak3.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/wmediach/siemoniak3.png'
siemoniak3.png

Każdy z członków Platformy może się zgłosić w tych wyborach – mówił w programie „Polityka przy kawie” TVP1 Tomasz Siemoniak. Wicepremier skomentował czwartkową deklarację szefa MSZ. – Szanuję i lubię Schetynę. Nie ma nic złego, że zgłasza swoją aspirację – stwierdził. – Wspieram Ewę Kopacz. Gdyby ona nie kandydowała, rozważyłbym to – oświadczył Tomasz Siemoniak.

– Nikt z PO nie boi się powiedzieć, że ma aspiracje – powiedział w programie „Polityka przy kawie” TVP1 Tomasz Siemoniak. Wicepremier skomentował w ten sposób informację o pojawiających się nazwiskach na liście kandydatów na stanowisko przewodniczącego partii. Jednym z nich jest Grzegorz Schetyna, który swoją decyzję przekazał w czwartek w TVP Info. 

– Szanuję i lubię Schetynę – powiedział minister obrony narodowej. Wicepremier odniósł się również do kandydatury ministra sprawiedliwości Borysa Budki. – Oceniam to pozytywnie. Jeżeli się zgłosi, to ubarwi wybory – powiedział Tomasz Siemoniak. Zaznaczył natomiast, że „wspiera Ewę Kopacz”, jednak nie wykluczył chęci kandydowania. – Gdyby ona nie kandydowała, rozważyłbym to – powiedział.

Źródło: tvp.info


bg Image