crop-50QbF9X6833L17x_180x130-0.png

Trzeba wyciągnąć wnioski z tej kampanii. Część młodych wyborców zmobilizował internet, w którym aż się gotowało. Byliśmy słabsi jeśli chodzi o działalność w sieci - mówił w TVP Info deputowany do Parlamentu Europejskiego Adam Szejnfeld.

"Kampania wyborcza Komorowskiego nie była taką kampanią, która mogła go wynieść na drugą kadencję, no i teraz trzeba wyciągać wnioski. W przeciwnym razie jesień będzie nie tylko gorąca, ale może być dla Platformy przegrana" – powiedział Adam Szejnfeld.

Jak ocenił, znaczną część młodych wyborców zmobilizował internet, w którym kampania wyborcza rozgorzała „chyba pierwszy raz w 25-leciu, a przynajmniej od czasu, kiedy internet jest w powszechnym użytku”.

"Widziałem, co się dzieje w internecie – po prostu gotowało się. I powiem szczerze – też trochę bijąc się w pierś, jeżeli oczekiwana jest pokora – że Platforma miała słaby refleks i nie zauważyła tego, co się dzieje w internecie. W sieci byliśmy bardzo słabi; byliśmy słabsi od sztabu wyborczego Andrzeja Dudy" – mówił europoseł Adam Szejnfeld.

Źródło: tvp.info


bg Image