_DSC08821.png

Nie stawialiśmy warunków Pawłowi Kukizowi – powiedział w programie „Gość poranka” w TVP Info Robert Tyszkiewicz, szef sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego.

Robert Tyszkiewicz przekonywał w TVP Info, że odpowiedź została wystosowana we wtorek, ale to Paweł Kukiz się do niej nie ustosunkował. - To nieprawda, że prezydent nie chciał brać udziału w debacie - mówił. Szef sztabu wyborczego Bronisława Komorowskiego oświadczył, że cała korespondencja zostanie opublikowana. Odrzucił też zarzuty o stawianie przez sztab B. Komorowskiego warunków debaty. - Niech Kukiz pokaże dowody, niech powie, z kim rozmawiał - mówił Robert Tyszkiewicz.

Szybciej na emeryturę 

Szef sztabu Komorowskiego odniósł się również do inicjatywy prezydenta, aby na emeryturę można było przechodzić po 40 latach pracy. – Bronisław Komorowski pokazuje, że odczytuje sygnały wysyłane przez społeczeństwo i odpowiada na nie – powiedział Robert Tyszkiewicz. Poinformował, że jest gotowa deklaracja, aby przeprowadzić konsultacje społeczne w tej sprawie.

Źródło: tvp.info

 

 


bg Image