mucha.png

Bianka Mikołajewska, która pisała w „Polityce” o SKOK-ach miała kilka procesów, wygrała wszystkie. Pan Bierecki od 2004 roku stosuje metodę zastraszania – mówiła w programie „Polityka przy kawie” Joanna Mucha na temat założyciela SKOK, zawieszonego w prawach członka parlamentarnego klubu PiS senatora Grzegorza Biereckiego.

Joanna Mucha powiedziała, że Grzegorz Bierecki od 2004 roku stosuje metodę zastraszania. Jak przypomniała – tą samą bronią będzie się posługiwał w tej chwili. Media już mówią ilu posłów ma kredyty w SKOK-ach – mówiła Joanna Mucha.

PO nie wyklucza powołania komisji śledczej w sprawie SKOK-ów. Joanna Mucha stwierdziła, że jeśli taka decyzja zostanie podjęta, to nie będzie się jej sprzeciwiała. – Uważam, że jest jeszcze przestrzeń dla organów państwa by sprawdzały tę sprawę. Moim zdaniem śledztwo powinno się toczyć w kierunku zorganizowanej grupy przestępczej – powiedziała. Beata Kempa też chciałaby aby ta sprawa została wyjaśniona, ale przy otwartych drzwiach. – Mam dosyć utajnianych przez PO hucp – stwierdziła.

Źródło: tvp.info


bg Image