Multithumb found errors on this page:

There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-Ukw7Gz2xO4npSep_180x130-0.png'
There was a problem loading image 'images/kppo3/articles/crop-Ukw7Gz2xO4npSep_180x130-0.png'
crop-Ukw7Gz2xO4npSep_180x130-0.png
Media spekulują, że Grzegorz Schetyna chce przejąć władzę w Platformie Obywatelskiej. Pytany o tę kwestię przewodniczący sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych odpowiada: - To bardziej w komentarzach, które źle życzą Platformie - powiedział i zapewnił, że nie szykuje pałacowego przewrotu

 

W rozmowie z Beatą Michniewicz Grzegorz Schetyna przyznał, że jest umówiony z premierem na przyszły tydzień, by rozmawiać o dalszej strategii partii. - Na pokazanie, że jesteśmy w stanie razem pisać i realizować scenariusze - zdradza.

Zapewnia, że nie chce działać na szkodę rządu, a kiedy mówił, że "premier jest zmęczony" miał na myśli wszystkich. W rozmowie w radiowej Trójce odniósł się także do pogłosek o rekonstrukcji rządu.

- Premier musi mieć gwarancję, że jak ktoś pracuje w rządzie, to daje z siebie wszystko - skomentował, ale nie chciał przyznać, czy któryś z ministrów faktycznie zostanie usunięty.

- Powinien to oceniać sam premier - zastrzega były marszałek Sejmu. Zdaniem Schetyny premier chce pokazać, że jest zdeterminowany do przeprowadzenia trudnych i kontrowersyjnych ustaw.

Pytany o to, co stanie się, jeśli 29 lutego na Stadionie Narodowym nie odbędzie się mecz z Portugalią (to jeden z meczów testowych stadionu, który jest obowiązkowy zanim UEFA dopuści obiekt do rozgrywania na nim turnieju Euro 2012), były marszałek Sejmu odpowiedział:

- Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji i nie chcę sobie wyobrażać.

Grzegorz Schetyna przyznał, że to flagowy projekt. - Gdyby mecz się nie odbył, to bym się zasmucił - powiedział.

Źródło: polskieradio.pl


bg Image